RESULTATS PARTITS SETMANA 4-5 MAIG

PARTITS AL PAVELLÓ

Dimecres 1 Maig

HORA PARTIT COMPETICIÓ RESULTAT
12:00 INFANTIL FEMENI – BASQUET SAFA CLAROR 2 INTERTERRITORIAL 41-69

Dissabte 4 Maig

HORA PARTIT COMPETICIÓ RESULTAT
16:00 JUNIOR MASCULI 1 – A.E. BOET MATARO 1 GRUP 1ER. ANY 52-67
17:30 CADET MASCULI 1 – CEB SANT JORDI  BLAU NIVELL B-2  
19:00 CADET MASCULI 2 – CEB SANT JORDI BLANC NIVELL C-2  

Diumenge 5 Maig

HORA PARTIT COMPETICIÓ RESULTAT
9:00 PREMINI MASCULI B – C.B. CERDANYOLA AL DIA B NIVELL D-1 76-44
9:00 PREINFANTIL MASCULI B – C.B. CAN PARELLADA NIVELL B-2 52-77
10:15 PREMINI MASCULI A – LA SALLE MANRESA A NIVELL B-1 52-53 
10:15 INFANTIL MASCULI B – U.B. LLEFIÀ NIVELL C-1 54-53
11:30 MINI MASCULI B – C.B. CERDANYOLA AL DIA B NIVELL C-1 76-44
16:00 INFANTIL FEMENI – A.E. BOET MATARO A INTERTERRITORIAL 34-57
17:45 JUNIOR FEMENI A – A.E. MINGUELLA A INTERTERRITORIAL 80-40
19:15 SENIOR FEMENI – C.B. GRUP BARNA A COPA CATALUNYA 56-53

PARTITS COM A VISITANTS

Dimecres 1 Maig

HORA PARTIT COMPETICIÓ RESULTAT
12:30 C.B. CORNELLÀ B – JUNIOR MASCULI 1 GRUP 1ER. ANY 91-59
17:30 S.E. SANT JOAN DE MATA A – INFANTIL MASCULI B NIVELL C-1 28-51
19:00 BASKET ALMEDA – SENIOR FEMENI  COPA CATALUNYA 55-41

Dissabte 4 Maig

HORA PARTIT COMPETICIÓ RESULTAT
9:00 ESCOLA AGUSTI BARTRA A – PREMINI FEMENI B JOCS ESCOLARS  
9:00 C.B. LLIÇÀ DE VALL – MINI FEMENI C NIVELL C-2  72-59
9:00 U.E. BARBERA MIXTO – MINI MASCULI C NIVELL D-1 33-76
10:30 JESUS MARIA ST. ANDREU – CADET FEMENI B NIVELL A-2 45-50 
10:30 C.B. VILATORRADA – MINI FEMENI A NIVELL B-2  63-31
10:30 C.B. CORNELLÀ – PREMINI FEMENI A NIVELL C-2 41-27 
12:30 ESCOLA IPSI 07 – MINI FEMENI B NIVELL B-1 28-48
17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA – JUNIOR FEMENI B NIVELL B-1  42-38
18:00 C.B. RAMON LLULL – SENIOR MASCULI 1ª CATEGORIA 88-71
18:00 C.B. VILA-SECA – CADET MASCULI A INTERTERRITORIAL 81-61
19:45 MANRESA VERMELL – JUNIOR MASCULI B NIVELL A 72-47

Diumenge 5 Maig

HORA PARTIT COMPETICIÓ RESULTAT
9:00 C.E. MARISTES RUBI GROC – INFANTIL MASCULI A NIVELL B-2 57-72
10:45 C.B. CORNELLÀ 06 – PREINFANTIL FEMENI NIVELL B 62-46
10:45 CIRCOL CATOLIC BADALONA B – JUNIOR MASCULI A INTERTERRITORIAL 70-42 
12:00 LLUISOS DE GRACIA BLAU – MINI MASCULI A NIVELL B-1  115-85
17:30 C.B. SANT JUST – SENIOR MASCULI B SOTS 25 A 39-64