RESULTATS PARTITS SETMANA 16 – 17 FEBRER

PARTITS AL PAVELLÓ

Dissabte 16 Febrer

HORA PARTIT COMPETICIÓ RESULTAT
13:00 PREINFANTIL FEMENI – C.B. CORNELLÀ 06 NIVELL B 67-58
16:00 JUNIOR FEMENI A  – C.B. TORREFARRERA INTERTERRITORIAL 36-58

Diumenge 17 Febrer

HORA PARTIT COMPETICIÓ RESULTAT
9:00 PREMINI FEMENI A – C.B. CORNELLÀ A NIVELL C-2 40-44
10:15 MINI FEMENI B – ESCOLA IPSI 07 NIVELL B-1 55-78
10:15 MINI MASCULI C – U.E. BARBERA MIXTO NIVELL D-1 35-67
11:30 MINI FEMENI A – C.B. VILATORRADA NIVELL B-2 47-38
11:30 MINI MASCULI A – LLUISOS DE GRACIA BLAU NIVELL B-1 70-65
13:00 INFANTIL MASCULI A – C.E. MARISTES RUBI GROC NIVELL B-2 65-62
13:00 MINI FEMENI C – C.B. LLIÇÀ DE VALL NIVELL C-2 44-48
16:00 JUNIOR FEMENI B – C.B. MATADEPERA TARONJA NIVELL B 47-41
19:15 SENIOR FEMENI – TGN BASQUET COPA CATALUNYA 60-67

PARTITS COM A VISITANTS

Dissabte 16 Febrer

HORA PARTIT COMPETICIÓ RESULTAT
9:00 C.B. CERDANYOLA AL DIA B – PREMINI MASCULI B NIVELL D-1 27-30
10:30 C.B. CERDANYOLA AL DIA B – MINI MASCULI B NIVELL C-1 54-50
11:00 LA SALLE MANRESA A – PREMINI MASCULI A NIVELL B-1 55-66
11:30 AIRINA SANT PERE – PREMINI FEMENI B JOCS ESCOLARS
12:30 U.B. LLEFIÀ – INFANTIL MASCULI B NIVELL C-1 80-44
12:45 LIMA HORTA BÀSQUET – INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL 86-36
12:45 C.B. CAN PARELLADA – PREINFANTIL MASCULI B NIVELL B-2 50-43
16:00 C.B. SOLSONA – JUNIOR MASCULI B NIVELL A 63-54
17:30 SE CASAL VILAFRANCA 1 – JUNIOR MASCULI 1 GRUP 1ER. ANY 80-69
17:30 CEB SANT JORDI BLAU – CADET MASCULI 1 NIVELL B-2 55-34
17:45 C.N. SABADELL – SENIOR MASCULI 1ª CATEGORIA 69-61
19:00 CEB SANT JORDI BLANC – CADET MASCULI 2 NIVELL C-2 48-47
19:30 F.C. MARTINENC BASQUET A – JUNIOR MASCULI A INTERTERRITORIAL 54-73
19:45 SNATT’S FEMENI SANT ADRIA B – CADET FEMENI A PREFERENT 68-42
20:15 C.B. PRAT A – CADET MASCULI A INTERTERRITORIAL 89-46

Diumenge 17 Febrer

HORA PARTIT COMPETICIÓ RESULTAT
11:00 MANYANET REUS GROC – CADET MASCULI B GRUP 1ER. ANY 36-90
11:15 CENTRE CATOLIC L’H – SENIOR MASCULI B SOTS 25 A 58-59