RESULTATS PARTITS SETMANA 27-28 OCTUBRE

PARTITS AL PAVELLÓ

Dissabte 27 Octubre

HORA PARTIT COMPETICIÓ RESULTAT
9:00 MINI FEMENI C – UER PINEDA DE MAR B NIVELL C 68-18
9:00 PREMINI FEMENI – BASQUET MOLINS 2009 NIVELL C 44-32
10:15 MINI FEMENI B – C.E. SANT NICOLAU NIVELL B 78-31
10:15 PREINFANTIL FEMENI – UER PINEDA DE MAR NIVELL B 73-46
11:30 MINI FEMENI A – A.B. PREMIA 1 NIVELL C 86-36
11:30 INFANTIL MASCULI B – C.B. CAN PARELLADA B NIVELL C 47-62
13:00 INFANTIL FEMENI – LIMA HORTA BASQUET INTERTERRITORIAL 57-74
13:00 INFANTIL MASCULI A – C.B. CASTELLAR NIVELL B 91-54
16:00 PREINFANTIL MASCULI A – C.B. PRAT A NIVELL A 68-54
16:00 CADET FEMENI B – CBF CERDANYOLA D NIVELL A 42-64
17:30 JUNIOR MASCULI B – U.E. BARBERA NIVELL A 78-43

Diumenge 28 Octubre

HORA PARTIT COMPETICIÓ RESULTAT
9:30 CADET MASCULI B – C.B. CORNELLÀ 04 GRUP 1ER. ANY 84-55
11:00 CADET MASCULI A – BBA 2003 INTERTERRITORIAL 60-53
12:45 JUNIOR MASCULI 1 – SE CASAL VILAFRANCA 1 GRUP 1ER. ANY 76-68
16:00 JUNIOR MASCULI A – C.B. CERVERA INTERTERRITORIAL 78-62
17:45 SENIOR MASCULI B – C.B. CASTELLDEFELS B SOTS 25 A 94-33
19:15 SENIOR MASCULI  – ESCOLAPIS SARRIA 1ª CATEGORIA 87-79

PARTITS COM A VISITANTS

Dissabte 27 Octubre

HORA PARTIT COMPETICIÓ RESULTAT
9:00 C.B. CASTELLAR NEGRE – PREMINI MASCULI B NIVELL D 21-41
9:00 C.B. SANTFELIUENC GRANA – CADET MASCULI 2 NIVELL C 43-42
10:45 BARÇA CBS BLAU – CADET FEMENI A PREFERENT 53-51
11:15 JAC SANTS A – PREMINI MASCULI A NIVELL B SUSPÈS
11:30 CREU ALTA SABADELL  – MINI MASCULI C NIVELL D 23-52
12:30 E.B. ROSELLA VERMELL – MINI MASCULI B NIVELL C 57-49
13:00 BASQUETPIASABADELL BLAU – MINI MASCULI A NIVELL B SUSPÈS
17:45 A.E.C. COLLBLANC TORRASSA – JUNIOR FEMENI A INTERTERRITORIAL 33-41
19:00 C.B. MATADEPERA TARONJA – JUNIOR FEMENI B NIVELL B 34-39
20:00 BASQUET DRAFT GRAMENET – SENIOR FEMENI COPA CATALUNYA 73-41

Diumenge 28 Octubre

HORA PARTIT COMPETICIÓ RESULTAT
10:30 SFERIC TERRASSA – PREINFANTIL MASCULI B NIVELL B 50-40
17:30 QBASKET SANT CUGAT BLAU – CADET MASCULI 1 NIVELL B 47-49