RESULTATS PARTITS SETMANA 11-12 NOVEMBRE

PARTITS AL PAVELLÓ

Dissabte 11 Novembre

HORA PARTIT COMPETICIÓ RESULTAT
9:00 PREINFANTIL MASCULI A – BASQUETPIASABADELL NIVELL B  58-57
9:00 INFANTIL MASCULI B – C.B. SANT PERE BLANC NIVELL C  50-59
10:30 PREINFANTIL MASCULI B – C.B. CASTELLAR NIVELL C  63-73
10:30 INFANTIL MASCULI A – C.B. SANT PERE VERMELL NIVELL B  34-84
12:00 CADET MASCULI B – SFERIC TERRASSA 2 NIVELL B  60-67

Diumenge 12 Novembre

HORA PARTIT COMPETICIÓ RESULTAT
9:30 MINI MASCULI B – E.B. ROSELLA VERMELL NIVELL C  62-49
9:30 PREMINI MASCULI – C.B. NOU BADIA BLANC NIVELL D  78-10
11:00 MINI MASCULI A – S.E. CASAL BLANC 06 NIVELL A  27-77
11:00 MINI MASCULI C – E.B. ROSELLA BLANC NIVELL D  37-40
12:30 CADET FEMENI A – C.N. SABADELL C INTERTERRITORIAL  55-64
16:00 JUNIOR FEMENI – SANT QUIRZE B.C. NIVELL A  AJORNAT
17:45 SENIOR FEMENI B – CIRCOL GESESPORT BADALONA A 2ª CATEGORIA  58-50
19:15 SENIOR MASCULI – LA SALLE MANRESA 1ª CATEGORIA  67-60

PARTITS COM A VISITANTS

Dissabte 4 Novembre

HORA PARTIT COMPETICIÓ RESULTAT
10:00 CAN COLAPI TERRASSA – PREINFANTIL FEMENI B NIVELL C  37-46
10:30 U.E. BARBERA A – MINI FEMENI A NIVELL C  24-74
11:30 ESCOLA AGUSTI BARTRA – PREMINI FEMENI B JOCS ESCOLARS  GUANYAT
11:30 C.B. CAN PARELLADA – MINI FEMENI B NIVELL D  66-16
12:15 FEMENI OSONA TARONJA – PREMINI FEMENI A NIVELL B  73-34
12:45 LA SALLE BONANOVA A – CADET FEMENI B  NIVELL A  41-61
12:45 C.B. CAN PARELLADA – PREINFANTIL FEMENI A NIVELL B  32-75
16:00 VERMA C.B. TARRAGONA – SENIOR MASCULI 1ª CATEGORIA  70-91
16:30 CANOVELLES B.C. – INFANTIL FEMENI B NIVELL C  27-42
17:30 C.E. MARISTES RUBI – CADET FEMENI C NIVELL C  24-66
11:00 C.B. MATADEPERA TARONJA – INFANTIL FEMENI A NIVELL B  39-68
17:30 C.B. MATADEPERA TARONJA – JUNIOR MASCULI B NIVELL A  57-45
19:30 C.B.F. CERDANYOLA – SENIOR FEMENI A COPA CATALUNYA  78-30

Diumenge 12 Novembre

HORA PARTIT COMPETICIÓ RESULTAT
10:30 C.B. GRANOLLERS 1 – SOTS 21 MASCULI  PREFERENT  37-84
16:30 C.B. TARRAGONA – CADET MASCULI A INTERTERRITORIAL  73-38