TORNA LA COMPETICIÓ DELS EQUIPS FEMENINS. L’AGENDA DEL CAP DE SETMANA.

Aquest cap de setmana comença la competició per al Sènior Femení.
Després d’un excel·lent treball en una densa pretemporada en què ha disputat 11 partits, amb resultats molt positius ja que només ha estat derrotat pel CB Granollers de Copa Catalunya, s’estrenarà un any més en la Primera Categoria a la pista del CB Olot, el dissabte a les 17:45 hores. L’equip dirigit de nou pel tècnic Vicente Gomez i la novetat del seu ajudant Edu Guindo, afronta aquesta nova temporada amb l’objectiu d’estar a la zona alta de la classificació.

PARTITS AL PAVELLÓ

DISSABTE 26 SETEMBRE

HORA PARTIT COMPETICIÓ
9:30 INFANTIL MASCULI B – C.B. VILADECAVALLS AMISTOS
11:00 CADET MASCULI A – C.B. MATADEPERA TARONJA AMISTOS
12:30 CADET MASCULI B – C.B. MATADEPERA VERD AMISTOS
16:00 CADET  MASCULI 1 – CAT. OCCIDENT MANRESA AMISTOS

DIUMENGE 27 SETEMBRE

HORA PARTIT COMPETICIÓ
16:00 JUNIOR FEMENI A – BARÇA CBS AMISTOS
17:45 JUNIOR MASCULI A – C.E.SANT NICOLAU 1 INTERTERRITORIAL
19:30 SENIOR MASCULI – LA LLOSA ARTES COPA CATALUNYA

PARTITS COM A VISITANT

DISSABTE 26 SETEMBRE

HORA PARTIT COMPETICIÓ RESULTAT
10:00 C.E.SANT NICOLAU – MINI FEMENI A AMISTOS
10:30 C.E.B.SANT JORDI – MINI MASCULI A TORNEIG S. JORDI
11:45 C.B.CERDANYOLA – PREMINI MASCULI TORNEIG S. JORDI
11:45 FEMENI CERDANYOLA – PREMINI FEMENI TORNEIG S. JORDI
12:00 U.E. BARBERA – CADET FEMENI AMISTOS
13:00 CAN PARELLADA – MINI MASCULI A TORNEIG S. JORDI
15:45 C.E.B.SANT JORDI – PREINFANTIL FEMENI 1 TORNEIG S. JORDI
16:00 U.E. BARBERA – MINI MASCULI B AMISTOS
17:45 C.B. OLOT – SENIOR FEMENI 1ª CATEGORIA
18:15 C.E.B.SANT JORDI – PREINFANTIL FEMENI 2 TORNEIG S. JORDI
18:30 BASQUET CEISSA – JUNIOR MASCULI B AMISTOS
19:30 C.B.CERDANYOLA – PREINFANTIL MASCULI TORNEIG S. JORDI

DIUMENGE 27 SETEMBRE

HORA PARTIT COMPETICIÓ
9:15 C.B.CERDANYOLA – MINI MASCULI A TORNEIG S. JORDI
10:30 C.E.B.SANT JORDI – PREMINI MASCULI TORNEIG S. JORDI
10:30 C.E.B.SANT JORDI – PREMINI FEMENI TORNEIG S. JORDI
11:45 C.E.B. SANT JORDI – PREINFANTIL MASCULI TORNEIG S. JORDI
12:15 C.E.SANT NICOLAU – MINI FEMENI B AMISTOS
19:15 REC. GAUDI CB.MOLLET B – JUNIOR FEMENI B NIVELL A